Jesteś seniorem 50+? Szukasz spokojnego, pięknego, bezpiecznego i serdecznego miejsca na swoje wczasy? Zapraszamy Cię do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w lesie zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna.

Przed laty wczasy dla emerytów i seniorów (osób starszych) były raczej niezbyt popularne. Polscy seniorzy niegdyś wyjeżdżali niezbyt często i raczej niechętnie. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy wynikało to z nieco innej mentalności czy mniejszej zamożności polskich seniorów. Obecnie jednak wyjazdy wakacyjne (choć nie tylko wakacyjne, polscy seniorzy podróżują i wypoczywają poza domem we wszystkie pory roku) są przez polskich seniorów coraz bardziej lubiane. I bardzo dobrze, bo człowiek powinien umieć się cieszyć z życia w każdym wieku.

Gdzie lubią wypoczywać osoby starsze? Polscy seniorzy najczęściej szukają miejsc raczej spokojnych. Szalone i tętniące życiem do późnej nocy popularne i modne letnie kurorty (takie jak Mielno, Międzyzdroje, Władysławowo, czy Zakopane), gdzie królują ścisk, ciągły zgiełk, hałas i najczęściej panuje ogólne zamieszanie – zazwyczaj nie są tym, czego szukają na swoich wakacjach seniorzy. Osoby starsze cenią sobie zupełnie odmienne miejsca.

Dlatego jesteśmy przekonani, że nasze gospodarstwo agroturystyczne blisko Olsztyna na Warmii, położone w środku rezerwatu przyrody, będzie dla seniorów prawdziwą oazą, w której osoby te znajdą swoje idealne miejsce do wypoczynku.

Gwarantujemy miłą, rodzinną atmosferę, piękną przyrodę, możliwość korzystania z produktów z własnych zdrowych upraw, a bliskość oddalonego zaledwie o kilka kilometrów Olsztyna pozwala na korzystanie z atrakcji Olsztyna – zwiedzania zabytków, udziału w licznych imprezach o charakterze kulturalnym oraz rekreacyjnym.

Zapraszamy seniorów z całej Polski, Europy i świata na wspaniałe wakacje do naszej agroturystyki, bo naprawdę warto! Przyjedź do nas ze swoim małżonkiem, swoimi przyjaciółmi lub sam. Obojętnie z kim, u nas spędzisz być może najlepsze wakacje (wczasy) w swoim wżyciu.
Janusz Malkowski ze swoimi końmi

Janusz Malkowski, właściciel gospodarstwa agroturystycznego „W lesie” w Bartągu koło Olsztyna