Oferujemy tanie noclegi Olsztyn! Gościnna agroturystyka w okolicach Olsztyna czeka na Państwa. Mamy jeszcze wolne pokoje w sierpniu!

Gospodarstwo agroturystyczne w Bartągu koło Olsztyna oferuje tanie noclegi Olsztyn. Czekamy na gości. Posiadamy wolne pokoje jeszcze na najbliższy miesiąc.

Tanie noclegi w okolicach Olsztyna

Znajdujemy się zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna. Nasza agroturystyka znajduje się w lesie we wsi Bartąg – graniczącym z Olsztynem. Do Olsztyna, stolicy Warmii i Mazur można dojechać w kilkanaście minut samochodem lub w ok. 30 minut rowerem.

Noclegi dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy do nas rodziny z dziećmi. Nasze gospodarstwo to doskonałe miejsce do wypoczynku dla rodzin. Spokój, cisza, duża odległość od innych zabudowań to niewątpliwe zalety naszego gospodarstwa agroturystycznego. Specjalnie dla najmłodszych stworzony został mini plac zabaw. Na naszym placu zabaw dla dzieci znajduje się piaskownica, huśtawki, basen ogrodowy, namioty.

Wczasy dla seniorów

Nasze gospodarstwo to miejsce, które doceniają także seniorzy. Świeże powietrze, obcowanie z przyrodą, możliwość spacerów po lesie, wyprawy na grzyby, czy też możliwość przygotowywania posiłków z produktów z naszych własnych upraw to tylko niektóre zalety, które doceniają seniorzy, ale nie tylko seniorzy.

Agroturystyka Warmia zaprasza

Zapraszamy do naszej agroturystyki w sercu Warmii i Mazur zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna. Na miejscu czeka Państwa gościnna, ciepła i przyjazna atmosfera. Gwarantujemy, że nasza agroturystyka to miejsce, w którym naprawdę można odpocząć i naładować akumulatory! Czekamy na Państwa przez cały rok.