Agroturystyka to wypoczynek z dala od zgiełku miast i kurortów wypoczynkowych. Agroturystyka to możliwość prawdziwego wypoczynku i szansa na „naładowanie akumulatorów” na cały rok. Dlatego bardzo polecamy wszystkim tę formę wypoczynku! A jeśli agroturystyka – to tylko agroturystyka na Warmii i Mazurach!

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza mieszkańców dużych miast, takich jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Katowice do wybrania w ramach urlopu i wyjazdów wakacyjnych w 2016 roku agroturystyki. Bo agroturystyka pozwala odpocząć od wszystkich niedogodności życia, jakich mamy aż nadmiar w naszych miastach: zanieczyszczenie powietrza, hałas, gęstość zaludnienia oraz wszechobecny pośpiech panujący w dużych metropoliach i większych miastach.

Wybierając wczasy agroturystyczne mamy pewność, że większość niedogodności, jakie niosą zmiany cywilizacyjne, z których największa część negatywnych skutków dla człowieka kumuluje się, gdy mieszkamy w dużych miastach, najzwyczajniej w świecie przestaje na nas i na nasz organizm oddziaływać. Przykładowo – wybierając wczasy na wsi, korzystając z darów agroturystyki – oddychamy innym powietrzem, uciekamy również od wszechogarniającego nas w XXI – wiecznych metropoliach hałasu i zgiełku, który ma bardzo negatywny wpływ na nasz układ nerwowy, a przez to na cały ludzki organizm.

Jeśli agroturystyka – to agroturystyka Warmia i Mazury!

Warmia i Mazury to jeden z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Olsztyn to jedno z tych polskich miast, w którym oddycha się najlepszym powietrzem. Okolice Olsztyna, rejony pozamiejskie, to oczywiście powietrze jeszcze lepsze. Warmia i Mazury to mnogość lasów oraz pewność, że gdzie byśmy nie byli, to do najbliższego jeziora i plaży jest niedaleko. Dlatego Warmia i Mazury to z pewnością jeden z najlepszych regionów w Polsce do spędzenia urlopu i wakacji.

Noclegi w okolicach Olsztyna

Z naszego gospodarstwa w oddali widać zabudowania na osiedlu Jaroty w Olsztynie

Szukasz inspiracji na wakacje 2016? Wybierz polską Krainę Tysiąca Jezior! Agroturystyka Warmia i Mazury to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”!