Zapraszamy na letni wypoczynek na Warmię i Mazury! W naszym gospodarstwie agroturystycznym położonym na Warmii, zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna, stolicy Warmii i Mazur, wszyscy będą się czuli doskonale. Szczególnie serdecznie zapraszamy seniorów, emerytów i rencistów, którzy odnajdą u nas spokój, świeże powietrze, bliskość przyrody oraz doskonałe, zdrowe produkty z naszych własnych upraw.

Oprócz wyjątkowego miejsca, pośród zieleni lasu, przyrody, koni, z dala od miejskiego hałasu i zanieczyszczeń, możemy zagwarantować niskie ceny, które sprawiają, że wypoczynek u nas jest dostępny także dla osób o mniejszych dochodach. Urlop w naszym gospodarstwie w Bartągu koło Olsztyna jest wypoczynkiem na każdą kieszeń!

Dobry wypoczynek nie musi być drogi! Zobacz ile będzie kosztował wypoczynek w naszym gospodarstwie agroturystycznym dla pobytu tygodniowego i dwutygodniowego:

Przykładowy cennik wczasów w naszym gospodarstwie w Bartągu koło Olsztyna

Pobyt 7 dniowy (6 noclegów)
  • 640 zł (z całodziennym wyżywieniem)
  • 270 zł (bez posiłków)
Pobyt 14-dniowy (13 noclegów)
  • 1280 zł (z całodziennym wyżywieniem)
  • 585 zł (bez posiłków)

Gwarantujemy, że osoby starsze, seniorzy, emeryci i renciści będą się czuli u nas doskonale. Zapewniamy spokój, ciszę, świeże powietrze, bliskość lasu oraz ciepłą domową atmosferę. Naszych gości traktujemy z życzliwością, jakby byli członkami naszej rodziny. Jest to życzliwość prawdziwa, która nie ma żadnego związku z uśmiechem i życzliwością „na pokaz”, jaką spotkać można w dużych hotelach czy ośrodkach, w których przeszkoleni pracownicy uśmiechają się „za pieniądze”. Zapewniamy, że zwłaszcza starsze osoby docenią także tę wyjątkową cechę naszego gospodarstwa agroturystycznego.

Jak do nas trafić?
Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w Bartągu, zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna, stolicy Warmii i Mazur. Podróżując samochodem najłatwiej dojechać do nas drogą S51 (zjazd z drogi ekspresowej nr 7 na wysokości Olsztynka), skręcając w drogę do Bartąga. Jadąc z Olsztyna dojechać do nas można również kierując się z olsztyńskiej dzielnicy Jaroty w  stronę osiedla Zacisze znajdującego się na granicy Olsztyna i Bartąga. Środkami transportu publicznego najłatwiej dotrzeć do nas pociągiem REGIO (trasa Olsztyn – Działdowo), wysiadając na stacji Gągławki. Jeśli nie macie Państwo jak dojechać istnieje po wcześniejszym umówieniu odebranie Państwa ze stacji kolejowej lub przystanku autobusowego.