Majówka 2016, czyli inaczej mówiąc tegoroczny długi weekend majowy to w Polsce już tradycyjnie czas nie tylko odpoczynku od pracy, ale również krótkich wypadów turystycznych. Polacy bardzo chętnie na czas weekendu majowego wyjeżdżają nad morze, w góry lub na Warmię i Mazury. My w tym roku zachęcamy wszystkich do spędzenia majówki właśnie na Warmii i Mazurach!

W 2016 roku weekend majowy potrwa aż 5 dni – rozpocznie się w piątek 29 kwietnia i potrwa aż do wtorku 3 maja.  Weekend majowy to doskonały czas na kilkudniowy wypad za miasto. Wszystkich ceniących sobie odpoczynek na łonie natury, w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku panującego w mieście – zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego.

W naszej agroturystyce w Bartągu koło Olsztyna zapewniamy naszym gościom zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i 3-trzyosobowych. Wszystkie pokoje posiadają swoje łazienki. Dysponujemy oddzielnym domkiem z małą kuchnią oraz salą kominkową, który jest idealnym miejscem do biesiadowania w większej grupie. Osoby ceniące sobie możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu mogą czas pobytu w naszym gospodarstwie agroturystycznym umilić sobie spacerami po lesie, jazdą konną, a wieczorami biesiadowaniem przy ognisku.

Majówka 2016

Majówka, weekend majowy 2016? Tylko na Warmii i Mazurach!

Zapraszamy na weekend majowy na Warmię i Mazury. Zachęcamy wszystkich do spędzenia weekendu majowego w okolicach Olsztyna! Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w lesie w Bartągu, w bliskim sąsiedztwie miasta Olsztyn.