Wraz z początkiem maja rozpoczął się w Polsce letni sezon turystyczny! Sezon 2017 rozpoczął się chłodną pogodą, ale z pewnością w kolejnych tygodniach będzie już o wiele cieplej.

Za nami majówka, która rozpoczęła sezon 2017 w turystyce na Warmii i Mazurach. Jak co roku długi weekend majowy i tym razem charakteryzował się wzmożonym ruchem turystycznym także w Olsztynie i okolicach.

Majówka zwiastuje, że czeka nas kolejny dobry rok w krajowej turystyce. Turyści z Polski coraz bardziej doceniają wakacje w kraju, a Warmia i Mazury są coraz częściej odwiedzanym regionem.

W tym sezonie zapraszamy turystów z całej Polski i Europy do odwiedzenia Warmii i Mazur, a zwłaszcza Olsztyna i okolic. Zachęcamy do skorzystania z tanich noclegów w naszym gospodarstwie agroturystycznym „W lesie” w Bartągu koło Olsztyna.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane jest w lesie, zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna. Położenie naszego gospodarstwa agroturystycznego gwarantuje spokój, świeże powietrze i doskonałe warunki do wypoczynku, a jednocześnie pozwala na szybki dojazd zarówno do turystycznych atrakcji Olsztyna jak i do olsztyńskich kin, restauracji czy galerii handlowych.