Zachęcamy firmy do skorzystania z naszej oferty noclegów dla pracowników. Oferujemy tanie noclegi pracownicze w okolicach Olsztyna.

W naszym gospodarstwie oferujemy tanie noclegi pracownicze Olsztyn. Dysponujemy kilkunastoma miejscami noclegowymi dla pracowników w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i 3-osobowych z łazienkami w najbliższym sąsiedztwie Olsztyna (kilka kilometrów od Olsztyna, dojazd do Olsztyna zajmuje 10-15 minut). Do wyłącznej dyspozycji gości pozostaje także kuchnia, w której istnieje możliwość przygotowywania własnych posiłków.

Z noclegów w naszym gospodarstwie korzystało już wiele firm zajmujących się robotami budowlanymi w Olsztynie. Gwarantujemy, że nasze gospodarstwo to doskonałe miejsce do wypoczynku po pracy.

Posiadamy także oddzielny domek z kominkiem przeznaczony do korzystania przez naszych gości. W domku kominkowym znajdują się również łazienka oraz kuchnia.

Zachęcamy firmy do kontaktu: email: stajnia@wm.pl, tel. 604 612 402 oraz do obejrzenia wnętrza i okolic naszego domu w galerii.