Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego na wakacje. Oferujemy tanie noclegi w pokojach z łazienkami w Bartągu koło Olsztyna.

Tanie noclegi w okolicach Olsztyna – wakacje 2017!

Nie masz pomysłu na wakacje? Zapraszamy do Olsztyna. W naszym gospodarstwie agroturystycznym oferujemy tanie noclegi w okolicach Olsztyna – wakacje 2017! W naszym gospodarstwie agroturystycznym znajdziesz doskonały klimat do wypoczynku. Nasz dom znajduje się w lesie, z dala od innych zabudowań. Gwarantuje to ciszę, spokój i świeże, czyste powietrze. Jednocześnie lokalizacja w najbliższych okolicach Olsztyna (zaledwie kilka kilometrów od stolicy Warmii i Mazur) gwarantuje szybki dostęp do zabytków i innych atrakcji Olsztyna. Nasza agroturystyka jest też doskonałym miejscem dla osób szukających noclegów w czasie licznych w Olsztynie w okresie letnim imprez kulturalnych i rekreacyjnych odbywających się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego oraz Olsztyn Aktywnie!

Agroturystyka w okolicach Olsztyna – doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca na noclegi blisko stolicy Warmii i Mazur

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają naprawdę spokojnego miejsca na noclegi w okolicach Olsztyna. Zapewniamy wygodne pokoje z łazienkami, możliwość zamówienia domowych posiłków, mini plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla lub ognisko, oddzielny domek z kominkiem, w którym można biesiadować w przypadku gorszej pogody. A przede wszystkim zapewniamy wyjątkowy spokój i iście sielankową atmosferę panującą w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

 

Zobacz więcej >>> Agroturystyka Warmia i Mazury

 

Wakacje 2017 – zapraszamy do nas

Zachęcamy osoby z całej Polski do skorzystania z oferty naszego gospodarstwa agroturystycznego. Zapraszamy zarówno całe rodziny, seniorów, pary jak i osoby podróżujące samotnie. Zapewniamy, że każdy będzie się czuł u nas wspaniale. Zapraszamy na wakacje 2017 – wciąż posiadamy wolne miejsca na lipiec i sierpień!