Przyjeżdżasz do Olsztyna na Olsztyn Green Festival 2015 i szukasz noclegu? Zapraszamy do nas na noclegi zarówno osoby podróżujące samotnie jak i grupy. Oferujemy tanie noclegi w najbliższych okolicach Olsztyna, w spokojnym miejscu w środku lasu w Bartągu koło Olsztyna.

Olsztyn Green Festival odbędzie się w Olsztynie w dniach 14-15 sierpień 2015 na terenach nowoczesnego kompleksu Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel nad Jeziorem Krzywym (Ukiel).

Oprócz koncertów muzycznych (wystąpią m.in. Anita Lipnicka, Patrycja Markowska, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Fisz Emade Tworzywo) Olsztyn Green Festival 2015 oferuje szereg innych imprez towarzyszących, takich jak warsztaty żeglarskie, warsztaty kulinarne, joga, samba, zumba, występy teatralne, symulator Michelin i wiele innych. Tak bogaty program imprezy gwarantuje, że nie zabraknie atrakcji, a świetna zabawa czeka zarówno starszych jak i najmłodszych festiwalowiczów. Dla tych najmłodszych organizatorzy zapewniają bezpłatny wstęp na imprezy festiwalowe (dzieci do lat 12 wchodzą na Olsztyn Green Festival 2015 za darmo).

Wszystkie osoby spoza Olsztyna, które szukają na czas festiwalu tanich, spokojnych i bezpiecznych noclegów zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „W lesie”, położonego pośród lasu w podolsztyńskim Bartągu. Dojazd na teren Green Festival zajmuje zaledwie kilka minut samochodem, a droga omija ruchliwe i zakorkowane centrum Olsztyna.

Zapraszamy do nas, zapewniamy pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami, ciszę, spokój i doskonałe warunki do wypoczynku. Cały czas posiadamy wolne pokoje na czas festiwalu Olsztyn Green Festival oraz na inne terminy w sierpniu i wrześniu 2015!

 

Więcej informacji na temat festiwalu na stronie Urzędu Miasta Olsztyn www.olsztyn.eu