Szukasz dobrego miejsca na urlop? Szukasz miejsca, gdzie możesz przyjechać razem z rodziną z dziećmi? Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „W lesie” w okolicach Olsztyna. Zapewniamy to doskonałe miejsce dla całej rodziny, a zwłaszcza dla dzieci!

Położenie – w lesie i blisko Olsztyna

Nasze gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane jest w okolicach Olsztyna, w lesie nieopodal wsi Bartąg, z dala od innych zabudowań. Gwarantuje to doskonałe warunki do odpoczynku, a także szybki dojazd do wszelkich atrakcji Olsztyna, takich jak nowoczesna plaża miejska, zamek gotycki i inne zabytki, kina, teatr, galerie handlowe i inne punkty handlowe i gastronomiczne.

Agroturystyka - huśtawki i piaskownica

Urlop z dziećmi w okolicach Olsztyna

Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego rodziny z dziećmi. W naszym gospodarstwie znajdziecie Państwo idealne warunki do wypoczynku na łonie natury, bliskość lasu oraz możliwość z wypoczynku na wolnym powietrzu w przydomowym ogrodzie, który jest idealnym miejscem do wspólnego biesiadowania.

Agroturystyka Warmia - noclegi

W okolicach domu znajduje się mini plac zabaw dla dzieci, w którym znajdziemy piaskownicę, huśtawki, basen ogrodowy, namioty, stół do tenisa stołowego. Wszystko to znajduje się w zasięgu wzroku miejsca do grillowania z ławami i stołami, a więc rodzice mogą przez cały czas mieć oko na bawiące się dzieci.

Noclegi w okolicach Olsztyna dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy wszystkich do spędzenia tegorocznych wakacji w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Gwarantujemy ciepłą, rodzinną atmosferę, świeże powietrze i doskonałe warunki do wypoczynku!