Przed nami długi kolejny w tym roku długi weekend. Długi weekend czerwcowy to kolejna okazja do krótkich wyjazdów turystycznych. Wszystkich, którzy wciąż nie mają pomysłu na to, gdzie wybrać się w długi weekend serdecznie zachęcamy do przyjazdu na Warmię. Przy okazji zapraszamy do skorzystania z oferty naszego gospodarstwa agroturystycznego „W lesie” znajdującego się w Bartągu koło Olsztyna.

Długi weekend czerwcowy to okres w okolicach corocznego, przypadającego w czwartek 60 dni po Wielkiej Nocy, święta Bożego Ciała. Wolny od pracy czwartek stwarza doskonały pretekst do wydłużenia wypoczynku do 4 dni (przy wzięciu w pracy wolnego piątku) lub nawet do dziewięciu dni (przy wykorzystaniu czterech dni urlopu, w poniedziałek, wtorek, środę i piątek).

Agroturystyka "W lesie" blisko Olsztyna

Osoby, które w długi weekend zamierzają odwiedzić Olsztyn zachęcamy do skorzystania z bezkonkurencyjnej oferty naszego gospodarstwa agroturystycznego „W lesie” zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem od Olsztyna:

  • wygodne noclegi: dysponujemy wygodnymi pokojami z łazienkami
  • z dala od innych zabudowań: nasze gospodarstwo znajduje się w lesie, gwarantując doskonałe warunki do wypoczynku
  • możliwość korzystania z kuchni oraz miejsca na grilla i ognisko
  • posiadamy mini plac zabaw dla dzieci – możliwość przyjazdu z dziećmi
  • blisko Olsztyna: około 10 km od centrum Olsztyna; 5,5 km do najbliższej „Biedronki”

Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do przyjazdu na długi weekend czerwcowy na Warmię oraz do skorzystania z noclegów w naszym gospodarstwie agroturystycznym.

Kontakt  |  Nasze gospodarstwo agroturystyczne