Wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy do Olsztyna na wspaniałą imprezę w siatkówce plażowej Grand Slam Olsztyn 2015. Zachęcamy też do skorzystania z naszych tanich noclegów w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych lub 3-osobowych z łazienkami.

Zapraszamy do nas wszystkich wspaniałych sympatyków siatkówki w Polsce. W naszym gospodarstwie agroturystycznym w Bartągu koło Olsztyna doskonałe i tanie noclegi czekają zarówna na pojedyncze osoby, grupy przyjaciół (może u nas jednocześnie zamieszkać do kilkunastu osób) oraz rodziny z dziećmi. Wszystkie pokoje posiadają swoje łazienki, istnieje możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków lub skorzystania z posiłków przygotowywanych przez nas.

Jak dojechać od nas do obiektów Grand Slam Olsztyn 2015

Dojazd od naszego gospodarstwa agroturystycznego „W lesie” w Bartągu koło Olsztyna do obiektów zawodów siatkarskich zajmuje zaledwie kilkanaście minut samochodem lub ok. 30-50 minut rowerem. Dystans, jaki należy pokonać wynosi ok. 11 km, omijamy przy tym mocno obecnie zakorkowane centrum Olsztyna. Możliwy jest również dojazd pociągami REGIO ze stacji Gągławki (ok. 1,5 km od naszego gospodarstwa) do dworca Olsztyn Zachodni (ok. 1 km od obiektów sportowych). Sama podróż pociągiem trwa kilka minut, jednak doliczyć trzeba czas przejścia do stacji kolejowej Gągławki oraz z Dworca Olsztyn Zachodni do kompleksu Ukiel – w sumie ok. 2,5 km.

Grand Slam Olsztyn 2015 to światowe święto siatkówki plażowej

Grand Slam Olsztyn 2015 to jedna z najważniejszych imprez w cyklu Grand Prix w siatkówce plażowej. Do Olsztyna zawita cała czołówka zawodników tej dyscypliny sportu, nie zabraknie również najlepszych polskich siatkarskich par.

Siatkarski Grand Slam Olsztyn 2015 odbędzie się na terenie kompleksu sportowo – rekreacyjnego Ukiel nad Jeziorem Krzywym (Ukiel) w Olsztynie w dniach od 25 do 30 sierpnia 2015 roku. Oprócz siatkówki na najwyższym poziomie organizatorzy (Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Gmina Olsztyn) zapewniają szereg imprez towarzyszących, zarówno rekreacyjnych jak i artystycznych (wystąpią m. in. Wodny Patrol, Big Day i Jerzy Kryszak).

Zapraszamy kibiców siatkówki do Olsztyna na wielką imprezę w siatkówce plażowej oraz do naszego gospodarstwa na tanie i wygodne noclegi.

Jazda konna Olsztyn