Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty noclegowej w Bartągu koło Olsztyna na wakacje 2015! Zapewniamy niskie ceny, ciszę, spokój, które gwarantują dobry wypoczynek. Wciąż dysponujemy wolnymi pokojami na lipiec i sierpień 2015!

Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone jest zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna, w środku lasu w Bartągu. Naszym gościom zapewniamy spokój, ciszę, bliskość przyrody, możliwość przygotowania posiłków na bazie produktów z własnych upraw. Naszym gościom zapewniamy też wygodne pokoje 1, 2 lub 3-osobowe. Wszystkie nasze pokoje posiadają własne łazienki. A nocleg w naszym gospodarstwie to koszt 35 zł od osoby (przy dłuższych pobytach oraz przy większej liczbie osób koniecznie zapytaj o rabat)!

Do pobliskiego Olsztyna można szybko dojechać samochodem, pociągiem lub rowerem! Nasze gospodarstwo jest więc również doskonałą bazą noclegową dla tych, którzy chcieliby podczas wakacji czy urlopu skorzystać z licznych wakacyjnych atrakcji Olsztyna (np. z nowoczesnej bazy sportów wodnych nad jeziorem Krzywym [Ukiel], uczestniczyć w licznych imprezach kulturalnych i kulturalno-rozrywkowych odbywających się w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego, i innych).

Więcej informacji na temat naszego gospodarstwa [TUTAJ]

Galeria zdjęć naszego gospodarstwa agroturystycznego [TUTAJ]

Kalendarz imprez Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2015 – OLA 2015 [TUTAJ]