Olsztyn i okolice to w sierpniu 2015 jedno z najbardziej gorących dla urlopowiczów miejsc w Polsce. Zapowiada się doskonała pogoda, a w olsztyńskim kalendarzu imprez znajduje się naprawdę wiele różnorodnych i niezwykle interesujących pozycji.

Zacznijmy jednak od tego, co tych, którzy planują urlopy i wakacyjne wyjazdy interesuje najbardziej, czyli od pogody. Sprawdziliśmy prognozę pogody na sierpień 2015 (od 1 do 15 sierpnia) w Olsztynie, która jest niezwykle zachęcająca. Od mniej więcej 3 sierpnia do Olsztyna i nad olsztyńskie jeziora powróci ciepłe powietrze. Temperatura powietrza wynosić będzie od 20-kilku stopni Celsjusza do ponad 30. A co po 15 sierpnia? Większość serwisów pogodowych tak długich prognoz nie przedstawia, jednak w serwisie www.sprawdzpogode.pl znaleźliśmy 30-dniową prognozę pogody dla Polski, z której wynika, że ładna i ciepła aura powinna się utrzymać do końca wakacji.

twojapogoda.pl | pogoda.onet.pl | tvnmeteo.tvn24.pl

W olsztyńskim kalendarzu imprez na sierpień 2015 każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy dobrego kabaretu będą mogli zrywać boki podczas II Letniej Sesji Śmiechoterapii, którą uświetni kabaret Hrabi oraz III Letniej Sesji Śmiechoterapii, podczas której wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Miłośnicy muzyki w sierpniu 2015 roku będą mogli usłyszeć w Olsztynie, m.in. Soykę, Brodkę, Edytę Bartosiewicz, Comę, Najlepszy Przekaz w Mieście, Harlem, Riverside. Na miłośników sportu czeka kilkudniowa impreza rangi światowej – Grand Slam Olsztyn 2015 w siatkówce Plażowej, podczas którego będziemy mogli podziwiać największe światowe gwiazdy tej dyscypliny sportu. W programie sierpniowych imprez znalazło się miejsce również na spektakle dla dzieci: „Lwi Król”, „Smok Wawelski”.

Kalendarz imprez Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2015 [TUTAJ]

Zachęcamy do przyjazdu do Olsztyna i spędzenia wspaniałego urlopu w sercu Warmii. Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego „W lesie” w Bartągu w najbliższych okolicach Olsztyna. Zapewniamy wspaniałą atmosferę, noclegi w 1-osobowych, 2-osobowych lub 3-osobowych pokojach z łazienkami w niskich cenach. Posiadamy wciąż wolne miejsca na sierpień 2015 >>> ZAPYTAJ O NOCLEG

atrakcje-okolice