W Olsztynie jest co najmniej kilkadziesiąt miejsc noclegowych w różnych kategoriach cenowych. Poniżej przedstawiamy listę najtańszych hoteli w Olsztynie. Dla tych, którzy nie koniecznie muszą mieszkać w samym mieście Olsztynie, proponujemy tanie noclegi w naszym gospodarstwie agroturystycznym – zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna. Oferujemy spokój, miłą atmosferę, warunki do prawdziwego wypoczynku i niskie ceny.

5 najtańszych hoteli w Olsztynie (w zestawieniu hotele, hoteliki, pensjonaty w granicach miasta Olsztyna) – wakacje 2014*

1. HOTEL WYSOKA BRAMA

Hotel oferuje najniższe ceny w Olsztynie. Warto jednak przed zarezerwowaniem miejsca w tym hotelu poczytać opinie na jego temat, po których można wyrobić swoje zdanie na temat, czy nocleg w hotelu Wysoka Brama jest tym, czego rzeczywiście szukamy.

Ceny:
Łóżko w pokoju wieloosobowym – 23 zł
Pokój dwuosobowy z umywalką – 75 zł
Pokój dwuosobowy z łazienką – 125 zł

2. Temura

Ceny:
Pokój dwuosobowy bez łazienki – 80 zł
Apartament dla 6 osób – 240 zł

3. Pensjonat u Jacka

Ceny:
Pokój dwuosobowy STANDARD – 120 zł
Pokój dwuosobowy DELUXE – 167 zł

4. Hotel basen PIRAT

Ceny:
Pokój dwuosobowy – 140 zł

 

5. Hotelik u Sąsiada

Ceny:

Pokój dwuosobowy – 150 zł

 

Z powyższego zestawienia wynika, że najtańszą opcją zamieszkania w hotelu w Olsztynie jest hotel Wysoka Brama. W zestawieniu nie ma obiektów noclegowych w Olsztynie nie będących zarejestrowanymi w serwisie booking.com. Możliwe więc, że w Olsztynie można znaleźć jeszcze inne tanie noclegi. Jednak wydaje się, że tańszą opcję noclegową niż hotel Wysoka Brama w Olsztynie, nie będzie łatwo znaleźć.

*dane na podstawie serwisu booking.com z dnia 26.06.2014