Warmia i Mazury to niezmiennie ulubiony kierunek na wakacje dla rodzin z dziećmi. Bliski kontakt z przyrodą, obecność lasów i jezior, magiczna aura spokoju oraz moc atrakcji turystycznych dla rodziców i dzieci – to główne atuty regionu Warmii i Mazur. Zapraszamy na wakacje 2014 do Olsztyna i Bartąga rodziny z dziećmi.

atrakcje-naszeAgroturystyka w okolicach Olsztyna to znakomity pomysł na wakacje z dziećmi. Nasze gospodarstwo agroturystyczne położone w Bartągu (8 km od Olsztyna) stanowi dobre miejsce wypadowe do zwiedzania Olsztyna dla rodzin z dziećmi.

Olsztyn, turystyczne centrum regionu, zapewni Wam i Waszym dzieciom moc atrakcji i rozrywki. Wybierając się na wycieczkę do Olsztyna, warto skierować swoje kroki na Stare Miasto z głównymi zabytkami turystycznymi Olsztyna, w tym m.in. XIV-wiecznym zamkiem kapituły warmińskiej, w którym znajduje się obecnie Muzeum Warmii i Mazur.

Co roku w Olsztynie w okresie wakacyjnym (od czerwca do września) odbywa się Olsztyńskie Lato Artystyczne (OLA) – cykl imprez artystycznych, koncertów, festiwali. Główną sceną dla imprez organizowanych w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2014 jest położony u stóp zamku amfiteatr im. Czesława Niemena.

Olsztyńskie Lato Artystyczne 2014 (OLA 2014), kalendarz imprez TUTAJ

Po dniu pełnym wrażeń spędzonym w Olsztynie zapraszamy na noclegi dla rodzin z dziećmi do naszego gospodarstwa. Zapewniamy noclegi dla rodzin z dziećmi z pełnym wyżywieniem – posiłki przygotowujemy z produktów pochodzących z własnych upraw. U nas, w samym środku rezerwatu przyrody, w otoczeniu lasu znakomicie odpoczniecie i zregenerujecie siły do dalszych wycieczek. Poza noclegami oferujemy: plac zabaw dla dzieci, boisko do gry, miejsce na zorganizowanie grilla lub ogniska. Rodzicom i dzieciom polecamy wspólne zbieranie grzybów i owoców runa leśnego, łowienie ryb w pobliskim jeziorze, a także jazdę konną. 

Agroturystyka w okolicach Olsztyna to gwarancja udanych, rodzinnych wakacji. Zapraszamy rodziny z dziećmi na wakacje 2014 do Olsztyna i Bartąga. Czekamy na Was!