Lato trwa, sezon urlopowy w pełni, a przed nami długi weekend sierpniowy 2014. Fanom agroturystyki, zapracowanym i zmęczonym, rodzinom z dziećmi, seniorom oraz wszystkim wczasowiczom, polecamy relaksujący długi weekend sierpniowy spędzony w naszym gospodarstwie agroturystycznym w Bartągu k. Olsztyna. Zapraszamy serdecznie! Będziecie zadowoleni!

Tegoroczny długi weekend sierpniowy (15-17 sierpnia 2014) to doskonała okazja, aby odpocząć i „naładować akumulatory” do dalszej pracy. Jeśli planujecie wakacyjny wypad do stolicy Warmii I Mazur – Olsztyna, zapraszamy na tanie noclegi do naszego gospodarstwa agroturystycznego w Bartągu. Nasze gospodarstwo oddalone jest o zaledwie 8 km od Olsztyna, więc stanowi idealną bazę wypadową do dalszych wycieczek krajoznawczych.

Jeśli chcecie naprawdę odpocząć i zregenerować siły w ten sierpniowy długi weekend 2014, zapraszamy Was do naszego domu, położonego w środku pachnącego lasu, do naszej oazy spokoju. Rodzinna atmosfera, cisza, spokój, piękna przyroda, świeże powietrze – to nasze główne atuty. Poza tym zapewniamy: produkty z własnych upraw, miejsce na zorganizowanie grilla lub ogniska, boisko do gry, plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking.

Agroturystyka Olsztyn, zapraszamy do kontaktu:

Janusz Malkowski
Tel: 604 612 402
E-mail: stajnia@wm.pl