Już za kilka dni, już po raz trzynasty, w Olsztynie odbędzie się coroczna Olsztyńska Trzydniówka Teatralna. Impreza ta co roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Olsztyna jak i przebywających w Olsztynie i okolicach licznych turystów.

W tym, 2013, roku Olsztyńska Trzydniówka Teatralna odbędzie się już po raz trzynasty w dniach od 9 do 11 sierpnia. W tym roku największą gwiazdą Trzydniówki Teatralnej w Olsztynie będzie Krystyna Janda, która drugiego dnia festiwalu, w sobotę 10. sierpnia, wystąpi w olsztyńskim amfiteatrze im. Czesława Niemena z monodramem muzycznym pt. „Biała bluzka”. Oprócz Krystyny Jandy w Olsztynie podziwiać będziemy Cezarego i Katarzynę Żak, Basię Raduszkiewicz, poetycki cyrk teatralny Circo Pitanga z Włoch i wielu innych wspaniałych artystów. Program imprezy znajdziecie Państwo << TUTAJ >>

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w teatralnym święcie w Olsztynie. Wszystkich gości spoza Olsztyna zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, położonego zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna. Tu, wśród pięknej przyrody, znajdziecie Państwo spokój, wygodne pokoje i smaczne wyżywienie, a wszystko to w przystępnej cenie.