Rusza Olsztyńskie Lato Artystyczne (OLA) 2014. Od czerwca do września 2014 mieszkańcy Olsztyna oraz turyści odwiedzający Olsztyn mogą liczyć na moc atrakcji artystycznych. Jedna z pierwszych, właśnie przed nami. W czwartek 12 czerwca 2014 r. w olsztyńskim Amfiteatrze im. Czesława Niemena, w ramach I Letniej Sesji Śmiechoterapii, wystąpi kabaret Paranienormalni.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 r. w Jeleniej Górze. Tworzy go czterech żartownisiów: Igor, Robert, Rafał i od niedawna Michał. Nie uprawiają satyry politycznej, ale bacznie obserwują otaczającą ich przyrodę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury. Czasem grają w kameralnych warunkach, częściej jednak na dużych imprezach, także plenerowych. Mogą poszczycić się mnóstwem nagród, a wśród nich m.in. Grand Prix podczas gdańskiego Festiwalu Dobrego Humoru w 2005 r., czy zaszczytny Tytuł Świra 2007.

W Olsztynie Paranienormalni wystąpią ze swoim programem „Żarty się skończyły na BIS” podczas I Letniej Sesji Śmiechoterapii, w czwartek 12 czerwca dwa razy: o godz. 17:30 i 20:30. Bilety w cenie 40 zł, do nabycia TUTAJ.

Olsztyńskie Lato Artystyczne 2014, kalendarz imprez na czerwiec 2014 do sprawdzenia TUTAJ.

Wszystkich turystów odwiedzających Olsztyn, zapraszamy na tanie noclegi do naszego gospodarstwa agroturystycznego, które znajduje się w bliskiej okolicy Olsztyna. Po dniu pełnym wrażeń w Olsztynie znakomicie odpoczniecie w naszym gospodarstwie. Oferujemy tanie noclegi w okolicach Olsztyna, smaczne domowe posiłki i niezapomniany pobyt na łonie przyrody. Zapraszamy!

Źródło: olsztynskielatoartystyczne.pl, paranienormalni.com