604 612 402 stajnia@wm.pl

Jazda konna Olsztyn

W naszym gospodarstwie posiadamy stajnię, w której obecnie mieszkają dwa konie.

Mamy olbrzymią wiedzę na temat koni, którą chętnie dzielimy się z odwiedzającymi nas gośćmi. Wizyta w naszym gospodarstwie daje nie tylko możliwość oglądania, fotografowania tych pięknych zwierząt, ale również jazdy konnej oraz – dzięki olbrzymiej wiedzy i miłości do koni, jakie żywimy od wielu lat – poznania charakteru i natury koni.

Wiedzy jaką mamy na temat koni nie przeczytasz w żadnej książce! Przyjedź do nas i pokochaj konie. Weź ze sobą swoje dzieci i pozwól im poznać i pokochać te zwierzęta. Zapraszamy!

 

Obecnie w naszej stajni mieszkają dwa konie:

  • NERON – 13 lat – koń rasy śląskiej
  • MISIA – 10-letnia klacz rasy konik polski

Serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych miłośników jazdy konnej z Olsztyna i bliższych i dalszych okolic do naszej AgroStajni!

Jazda konna Olsztyn

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Olsztyn na wakacje 2014: 7 największych atrakcji Olsztyna

Olsztyn to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, to idealne miejsce na spędzenie tutaj wakacji. Z jednej strony Olsztyn to miasto, więc turysta może korzystać z typowo miejskich atrakcji, takich jak spektakle, koncerty, imprezy artystyczne, sklepy i galerie handlowe. Z drugiej to urocze, ciche, pełne zieleni i jezior (w granicach Olsztyna jest aż 11 jezior) spokojne miasto (…)

 

Noclegi pracownicze Olsztyn

Oferujemy dla olsztyńskich firm (firm wykonujących prace w Olsztynie lub w okolicach Olsztyna) tanie noclegi dla pracowników (noclegi pracownicze).

 

Skansen w Olsztynku – cennik, godziny otwarcia, dojazd, noclegi

Skansen w Olsztynku to jedna z największych atrakcji w okolicach Olsztyna. Zobacz cennik biletów wstępu do skansenu w Olsztynku, największe atrakcje skansenu, dojazd do skansenu oraz propozycje noclegów.