W tym roku Olsztyn stanie się stolicą siatkówki plażowej. W dniach od 25 do 30 sierpnia 2015 roku w Olsztynie odbędą się zawody FIVB Grand Slam Olsztyn 2015! Wszystkich kibiców spoza Olsztyna zapraszamy do skorzystania z naszej oferty tanich noclegów. Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe w przystępnych cenach!

Do Olsztyna przyjadą największe gwiazdy siatkówki plażowej! Ale Olsztyn spodziewa się również tysięcy fanów siatkówki plażowej z całej Polski.

Wszystkich fanów siatkówki, którzy szukają tanich i wygodnych noclegów w najbliższych okolicach Olsztyna zachęcamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego, położonego w Bartągu, zaledwie kilka kilometrów od Olsztyna.

Do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego szczególnie zachęcamy wszystkich kibiców siatkówki wybierających się do Olsztyna na FIVB Grand Slam 2015. U nas znajdziecie ciszę, spokój, które pozwolą dobrze wypocząć po pełnych emocji i sportowych wrażeń dniach spędzonych na obiektach zlokalizowanych na terenie olsztyńskiej Plaży Miejskiej, która będzie główną areną zawodów siatkarskich.

Jak dojechać od nas na teren obiektów FIVB Grand Slam Olsztyn 2015

Jeśli zdecydujesz się na noclegi w naszym gospodarstwie do miejsca zawodów siatkarskich łatwo i szybko dojedziesz od nas samochodem lub rowerem (omijając zakorkowane centrum Olsztyna). Trasę o długości ok. 11 km pokonasz samochodem w kilkanaście minut lub rowerem w ok. 45 minut.

Wygodny może być również dojazd pociągami Regio Przewozów Regionalnych. Nasze gospodarstwo znajduje się ok. 1,3 km. od stacji kolejowej z której można dojechać do stacji Olsztyn Zachodni pociągami REGIO uruchamianymi przez Spółkę Przewozy Regionalne. Czas jazdy to zaledwie 10 minut. Olsztyński Dworzec Zachodni od Plaży Miejskiej dzieli zaledwie ok. 1,5 km.

Zapraszamy kibiców siatkówki z całej Polski na tanie i wygodne noclegi w Gospodarstwie Agroturystycznym „W lesie” w Bartągu 63. Oferujemy: pokoje jednoosobowe, pokoje dwuosobowe, pokoje trzyosobowe, wygodny dojazd do Olsztyna, spokój, ciszę i dobre warunki do wypoczynku.