604 612 402 stajnia@wm.pl

Gospodarstwo agroturystyczne “W lesie” w Bartągu w okolicach Olsztyna zaprasza do skorzystania z oferty wakacyjnej na rok 2016. Gwarantujemy doskonałe warunki do wypoczynku oraz wyśmienitą atmosferę. Zapewniamy, że agroturystyka z jazdą konną to bardzo dobry pomysł na wakacje. Serdecznie zapraszamy!

Wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali gdzie spędzą tegoroczne wakacje zapraszamy do Bartąga koło Olsztyna na Warmii i Mazurach do naszego gospodarstwa agroturystycznego “W lesie”.  Oprócz czystego powietrza i spokoju (nasze gospodarstwo położone jest w lesie, z dala od innych gospodarstw) oferujemy agroturystykę z jazdą konną. Obecnie posiadamy w naszej stajni dwa konie: Nerona – koń rasy śląskiej oraz Misię – klacz rasy konik Polski.

Warmia i Mazury to jeden z najbardziej lubianych przez Polaków regionów turystycznych. Duża ilość zieleni, lasów, jezior, czyste powietrze i mili ludzie to znane niemal wszystkim cechy Warmii i Mazur. Podobnie, jak na niemal całej Warmii i Mazurach jest w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Zapewniamy doskonałe warunki do dobrego wypoczynku. Obok noclegów w wygodnych pokojach z łazienkami, jazdy konnej, możliwości skorzystania z grilla na wolnym powietrzu lub ogniska oferujemy również możliwość zamówienia całodziennego wyżywienia w przystępnej cenie.

Jak nas znaleźć?

Nasze gospodarstwo turystyczne “W lesie” znajduje się w samym sercu Warmii, zaledwie kilka kilometrów od stolicy Warmii i Mazur – Olsztyna. Dzięki temu możemy zaoferować wygodne tanie noclegi również tym wszystkim, którzy za cel swojej podróży obrali właśnie stolicę Warmii i Mazur. Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu na agroturystykę z jazdą konną!

Agroturystyka z jazdą konną Bartąg / Olsztyn

Agroturystyka z jazdą konną – Bartąg / Olsztyn